Lepidolit placička

Lepidolit je minerál, který patří do skupiny slídy a je známý svou charakteristickou fialovou až růžovou barvou. 

Lepidolit je oblíbeným materiálem ve světě minerálů a šperků. Jeho barva a estetický vzhled ho činí atraktivním pro výrobu šperků, ať už se jedná o náhrdelníky, náramky, prsteny nebo náušnice.

Kromě své estetické hodnoty má lepidolit také duchovní a energetické významy. Je považován za kámen klidu, harmonie a rovnováhy. Věří se, že nošení lepidolitu může pomáhat při uklidňování mysli, redukci stresu a úzkosti a podpoře emocionálního vyrovnávání. Je spojován s energií lásky, soucitu a míru.

Dalším významem lepidolitu je jeho spojení s energetickým vyčištěním a ochranou. Věří se, že lepidolit má schopnost absorbovat negativní energii a odstraňovat energetické bloky. Mnoho lidí ho používá k očištění prostoru od negativních vlivů a k ochraně proti negativitě.

Je třeba poznamenat, že všechny informace o léčivých vlastnostech kamenů jsou založeny na alternativních vědeckých a duchovních tradicích. Neexistují žádné vědecké důkazy potvrzující jejich účinnost, a proto by se neměly považovat za náhradu pro lékařskou péči nebo lékařské rady.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
90 Kč / ks
Lepidolit placička

Hmotnost - 19-27 gramů

Rozměry  - 3,5-4,5 cm

Naleziště - Brazílie

Cena za 1kus

Doplňkové parametry

Kategorie: TROMLOVANÉ KAMENY
Název: Lepidolit
Barva: Fialová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: