Pouštní růže (Sádrovec) - 3/4 cm

Pouštní růže je přírodní geologický útvar, který se nachází v pouštních oblastech. Jedná se o krystalickou strukturu z jílu a písku, která připomíná květ růže. Většinou se vyskytuje ve formě rozmanitě tvarovaných plaků nebo růžic.

Pouštní růže je tvořena akumulací jemných pískových zrn, která jsou vázána dohromady jílem nebo sádrou. Vzniká prostřednictvím procesů větrání a eroze v pouštním prostředí. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní útvar, každá pouštní růže je unikátní a má své vlastní charakteristické rysy.

Barva pouštní růže se obvykle pohybuje od světle hnědé po tmavě hnědou, ale může se vyskytnout i ve světlejších odstínech, jako je bílá nebo krémová. Povrch je obvykle hrubý a zrnitý, často s viditelnými vrstvami nebo rýhami.

Pouštní růže je považována za symbol ochrany, síly a odolnosti. Je spojována s energetickými vlastnostmi, které mohou pomáhat při eliminaci negativních energií a posilování ducha. Je také vnímána jako symbol přírody a připomíná nám krásu a jedinečnost pouštního prostředí.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
59 Kč / ks
Pouštní růže (Sádrovec) - 3/4 cm

Rozměry - 3/4 cm

Hmotnost - 21 gramů

Původ - Mexiko

Doplňkové parametry

Kategorie: SUROVÉ KAMENY
Název: Pouštní růže
Barva: Bílá
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: